insta     aparat twiter 


tamas

 

 

معرفی

 

شرکت طرح و ساخت شارین با بیش از یک دهه فعالیت در صنعت ساختمان (معماری،شهرسازی،انبوه سازی،پیمانکاری پروژه های بزرگ ملی و .....)در شهر تهران آغاز به انجام و به فرجام رساندن پروژه های این مرز و بوم نموده است.رضایتمندی کارفرمایان در طراحی و اجرای پروژه های عمرانی با استفاده از مدیریت کیفیت ، کنترل زمان و بودجه از اساسی ترین دیدگاه های مدیران کنونی این شرکت است.کسب مدارک و تائیدئه های انجمن های بین المللی چون HSE-MS و ISO9001 جهت اشاعه این فرهنگ در بین مهندسین حرفه ای شرکت طرح و ساخت شارین باعث اعتبار بیش از پیش این مجموعه گردیده و با توجه به دارا بودن بخش کنترل پروژه و مستندسازی مرتبط با استاندارد ایزو ، گزارش دهی و مستندسازی بخش های مختلف پروژه به طور دقیق و نظام مند برای این شرکت فراهم شده است.

 

این شرکت در جنبه های متفاوت قادر به ارائه راهکارهای فنی و اجرایی است :

 

1)در بخش های مدیریت ، نحوه اجرا و سرمایه گذاری ،به طوریکه دارای توانایی مشارکت در پروژه ها می باشد و همین طور قابلیت اجرائی پروژه ها را به صورت دو عاملی را دارا است.

 

(E.P.C , E.P.C.F , PROJECT MANAGEMENT , TURNKEY)

 

2)با توجه به اینکه بالا بردن بهره وری ساخت متاثر از فاکتور های مختلفی است و یکی از آنها طراحی پروژه است در جهت بهبود این مسئله ,با اتکا به تجربه فنی در زمینه های مختلف و تجربه و توانایی بالای فنی همکاران این شرکت در بخش های اجرایی و همکاری آنها با بخش طراحی و فنی ارائه گزینه های فنی و اجرایی جهت بهبود ساخت را امکان پذیر ساخته است.

خط مشی مدیریت یکپارچه در زمینه ساخت :

شرکت طرح و ساخت شارین به عنوان مجری طرح پروژه های عمرانی با ایجاد تفکر فرآیند گرا و با رویکرد دستیابی به توسعه پایدار، ضمن به روز رسانی روش های کاری و استفاده از فناوری روز و ابزار کارآمد، با به کارگیری اصول مدیریت کیفیت و رعایت اصول فنی، ایمنی و زیست محیطی گامی بلند در جهت افزایش بهره وری و ارتقاء سطح کیفی خدمات، رضایت مندی مشتریان، بهبود عملکرد زیست محیطی، ایمنی و بهداشت حرفه ای و سلامت کارکنان خود برداشته است . بدین منظور و در راستای نظام مند نمودن فرآیند ها، اینجانب سیستم ISO 9001:2008 ، ISO 14001:2004  و OHSAS مدیریت یکپارچه تحت استانداردهای بین المللی  را به عنوان مدل اجرایی انتخاب نموده و معتقدم تحقق این هدف نیازمند مشارکت فعال و تعهد به انجام امور بر اساس رویه های پیش بینی شده توسط کلیه همکارانم می باشد، بر این اساس رئوس خط مشی شرکت را بر طبق موارد ذیل اعلام و خود و همکارانم را متعهد به اجرای اثر بخش آن می نمایم.
1 .      توسعه کسب و کار و افزایش سهم شرکت از بازار داخلی و خارجی
2 .      تمرکز بر نیازمندی های مشتریان و افزایش رضایت مندی آن ها در تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت
3 .    ارتقاء سطح دانش و مهارت و توسعه قابلیت های منابع انسانی از طریق آموزش مستمر و اثر بخش
4 .     بهبود مستمر در افزایش بهره وری و ارتقاء سطح کیفی خدمات
5 .      ارتباط مستمر با تامین کنندگان کالا و خدمات و تلاش جهت ارتقاء کیفی آن ها
6 .      پیشگیری و کاهش آلودگی های زیست محیطی و ارائه خدمات دوستدار محیط زیست
7 .      حفاظت و استفاده بهینه و پایدار از منابع انرژی و به حداقل رساندن ضایعات و آلاینده ها با مدیریت صحیح و موثر
8 .     پیشگیری از مصدومیت و بیماری های شغلی، حفظ و ارتقاء ایمنی و بهداشت حرفه ای کارکنان

مدیریت شرکت طرح و ساخت شارین ضمن اعتقاد به اصول فوق و رعایت کلیه الزامات قانونی و مقرراتی و سایر الزامات، منابع و امکانات لازم را جهت حصول کامل آن ها فراهم نموده و از کلیه همکاران انتظار دارد با مشارکت فعال و اجرای موثر سیستم، در جهت اجرای خط مشی با تمام توان تلاش و کوشش نمایند.هم چنین خط مشی و سیستم مدیریت یکپارچه این شرکت از حیث کارایی و اثر بخشی به صورت مستمر سنجیده خواهد شد و بر حسب لزوم از نظر کفایت و تناسب سیستم با فعالیت ها و نیازهای شرکت طرح و ساخت شارین به صورت دوره ای مورد باز نگری قرار خواهد گرفت.

 

خط مشی مدیریت یکپارچه در زمینه طراحی :

وظایف تعربف شده شرکت طرح و ساخت شارین از ابتدای تاسیس در راستای ارائه و انجام خدمات به شرح ذیل مشخص گردیده است :
1 . خدمات و مطالعات در مراحل شناسائی ,توجیه فنی و اقتصادی طرح ها
2 . 
تهیه نقشه و اسناد و مدارک و مشخصات اجرایی پروژه ها
3 .
   نظارت بر حسن اجرا و انجام خدمات مشاوره ای مرتبط به دوره نگهداری

خط مشی شرکت در انجام وظایف فوق ، خدمات و دست یابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تبیین و یا تکمیل شده طی بیش از یک دهه خدمت براساس نظرات و مصوبات هئت مدیره مورد اشاره قرار می گیرد.
1. تامین رضایت کارفرمایان با ارائه خدمات با کیفیت قابل قبول از طریق درک صحیح خواسته ها ایشان
2 . 
 استفاده بهینه از مدارک و مستندات مدون سازمان و بهره گیری مناسب از استاندارد های ملی و بین المللی
3 . 
  بهسازی زیرساخت ها و افزایش بهره وری نیروی انسانی از طریق اجرای آموزش های مستمر
4 .
  حضور در بازارهای جهانی و بین المللی از طریق کسب علم روز خدمات مهندسی و بهبود آنها
5 . بهبود
 مستمر سیستم مدیریت

خط مشی شرکت طرح و ساخت شارین هر نیم سال یکبار در جلسات بازنگری مدیریت مورد بازنگری قرارگرفته و سالانه مورد تصویب مجدد قرار میگیرد.

از افتخارات این شرکت مشارکت در طرح و ساخت پروژه های بزرگ ملی و بین المللی همچون:

 ایران مال، بازار مبل 1 , 2 , 3 ، بازار مبایل، آزادراه تهران_شمال، هتل لوتوس خ ولیعصر تهران، نمایندگی ایلیاخودرو خلیج فارس تهران، مسجد رسوال الله خ ولیعصر تهران، طرح توسعه حرم مطهر امام علی(ع)، طرح توسعه حرم مطهر امام حسین(ع)، دانشکده هوافضا دانشگاه صنعتی شریف، طراحی شهرک مسکونی خانی آباد تهران، ساختمان پلاسکو، تالار نمونه فاطمی، ساختمان اداری و آزمایشگاهی شرکت داروسازی داروافشان شایگان، شهرک ویلایی سرآسیاب، ساختمان ونک پارک، ساختمان اداری شرکت آهن 118، مجتمع مسکونی سبز خ فرشته تهران و‌‌‌... که در بخش پروژه ها  به معرفی چند نمونه از مجموعه فعالیت های این شرکت اشاره شده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشاوره تلفنی رزرو کنید

(*)
ورودی نامعتبر است

(*)
ورودی نامعتبر است

خبرنامه

برای آگاهی از آخرین خبرها و تخفیف ها به خبرنامه شارین دکور بپیوندید.

تمامی حقوق نزد شرکت محفوظ است